Armenia
About Armenia
Armenia information
Map of Armenia
Armenian History
First Christian Nation
Armenia Nature
Armenian Government
Armenian Economy
Republic of Nagorno-Karabakh
Wonders of Armenia
Ararat - Holy Mountain
Cradle of Civilization
Khachkar
Ancient Manuscripts
Armenian Apricot
Duduk
Armenian Brandy
Visitor Information
References about Armenia
Famous people about Armenia
Tourist Feedback 2015
Tourist Feedback 2014
Tourist Feedback 2013
Tourist Feedback 2012
Tourist Feedback 2011
Tourist Feedback 2010
Tourist Feedback 2009
Tourist Feedback 2008
Tourist Feedback 2007
Tourist Feedback 2005-2006
National and Religious Holidays
Vardavar
Musaler feast
Myrrh Blessing
Forever Armenia
Yerevan Weather
Show
Exchange Rates
Show
Time in Yerevan
  25/02/2018   0:10Armenia
 Tourist Feedback 2013
Share |


Dear Ara,

Thank you so much for the warm and kind hospitality. We will never forget it and we are now little ambassadors of Armenia.

All of our friends are very interested and want to know about our impressions. It was very great to see and to learn about the history, the culture, architecture, handwriting, Christianity with churches and monasteries, the situation of the people now, about economy and the beautiful countryside. 

We´ll wish you and your family good luck and your daughter much success next year in the dance competition.

Also many greetings and thanks to Aramais. He guided with so much charm and he has more German vocabulary than many Germans.

With best wishes from Barbara and Peter Nuernberg, Germany 11.06.2013


Lunch at CaveNoravankMeetingLunch at Cave


Dzień dobry,

Już prawie dwa miesiace minely od naszego powrotu z Armenii, a ja dopiero w ostatnim tygodniu zaczelam porzadkowac zdjecia z tego wyjazdu.

Tydzien temu, jak tylko sie skonczyly zajecia ze studentami, pojechalam na jeden dzien do Bozeny Grohman (ona mieszka na Slasku - ponad 300 km od Warszawy), ogladalysmy nasze zdjecia z Armenii i wspominalysmy te piekna wycieczke.

Teraz chcialabym zrobic prezentacje, zeby tez innym znajomym pokazac Armenie.

Przesylam serdeczne pozdrowienia od calej naszej czworki dla Ciebie i dla Gagika.

Serdecznie pozdrawiam,

Malgorzata Jelinska 04.07.2013


Mt. Ararat


Serdeczne pozdrowienia z Polski. Bardzo miło i ciepło wspominamy nasz pobyt w Armenii gościnność i serdeczność ludzi a także piękno przyrody. Dziękujemy że pokazałeś nam swój kraj w taki sposób że chciałoby się tam wrócić.

Danuta i Wiktor  Zapaśnik 24.08.2013


At ANoravankGenocied MemorialPriest and Ksendz


Drogi Przyjacielu. Już jesteśmy w Warszawie od paru godzin, powrót przebiegł bardzo spokojnie, szybko i bez zakłóceń.  Jestem wraz z żoną pod wrażeniem nie tylko serdecznego przyjęcia z Twojej strony oraz Twej Rodziny.  Wrażenie zrobiła na mnie Twoja piękna Ojczyzna, a zwłaszcza Erewań. Pobyt i podróż po Armenii zmieniła całkowicie moje zdanie na temat Twego kraju. Spodziewałem się pięknych przyrodniczych i krajobrazowych doznań, lecz nigdy bym nie przypuszczał, że Erewań jest tak uroczym, nowoczesnym i czystym miastem, że po niechlubnym okresie obcych rządów tak szybko i w sposób sensowny stanie się nowoczesną metropolią z widoczną gołym okiem perspektywą na dalszy piękny rozwój. To może być możliwe tylko w kraju mądrych obywateli i patriotów, do których z pewnością Ty się zaliczasz. Nie będę zbyt długo kadził, życzę dalszego pomyślnego rozwoju dla Twej ojczyzny a dla Ciebie i Twej Rodziny przede wszystkim zdrowia i życzliwości losu. Wierzę, że gdy znów zobaczę Armenię, będzie jeszcze piękniejsza i zasobniejsza a Twym Rodakom będzie się żyło znacznie lepiej.

Jeszcze raz pozdrawiam,

Bogdan Powroźnik wraz z żoną Marylą. 10.09.2013Dzień dobry,

Przesylam Ci trochę zdjęć z naszego pobytu w Armenii. Bardzo milo wspminamy nasz pobyt w Armenii i planujemy powrot – moze w przyszłym roku.

Pozdrawiam serdecznie,

Bohdan Stankiewicz 13.09.2013

At GarniAt Zvartnots


Доброе утро!

Как -то странно опять сидеть в офисе за компьютером, а не ехать смотреть очередное потрясающее место в Теплой Армении)). Сегодня я всем рассказывала, как замечательно мы провели эти 4 дня))  и появились кое-какие идеи!

С наилучшими пожеланиями,

Нина Ворошилова 07.10.2013


Szanowni Panowie, Koledzy

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie nam znakomitego wyjazdu do Armenii. Z takim zespołem to pewnie udałoby się nam odbić Ararat. Szczęśliwie wróciliśmy do domu. Widok na Jezioro Sewan, kolacja z widokiem na Ararat oraz smak koniaku pewnie na długo pozostanie w naszych głowach.

Z podziękowaniami,

Tomek

Tomasz Chmal 14.10.2013


Dear Ara,

I am sorry for being so late to say thank you for our fantastic tour. Hotels, our Guide Heinrich, Bus, organization, Restaurants (in one or two restaurants it took a long time to pay for our drinks…), Choir at Geghard Monastery… everything was perfect.

For next tour we know to cross border from Georgia to Armenia earlier to see Sanahin and to have more time for Haghpat Monastery. Than drive to Hotel Tufenkian Avan Dzoraget.

It is a very beautiful hotel, very good dinner and breakfast. The rooms are perfect (Helmuth and I – we got the best room of the hotel!! Thank you!!)

You organized at the last day two Sprinter due to ice and snow on our way to border Bavra.

This was perfect and a nice experience…

We enjoyed our trip. Mr Bruns and his people say thank you.

Have a good time and take care of you and your family.

Sabine 24.10.2013


Lunch at houseLavash bakingLavash tasteLAVASH

Witam Cię, Ara.

Grupa powróciła do kraju bezpiecznie i bardzo zadowolona. Szczególnie z Ciebie, Twojego entuzjazmu i wspaniałych wiadomości, pomocy w wielu sprawach, odpowiedzi na mnóstwo naszych pytań, opieki i chęci pokazania wszystkiego najlepszego w Waszej Ojczyźnie... Pożegnanie z nami było najlepszym tego dowodem...

Pozdrawiam

Aga 05.11.2013

Echmiadzin
© 2005 - 2014 welcomearmenia.com. All rights reserved.